Płatny program rozwojowy PZL-Świdnik

Numer referencyjny
285/2024
Data dodania
29.04.2024
Data ważności
16.06.2024
Rodzaj oferty
Staż
Branża
Inżynieria/Branże techniczne
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
PZL-Świdnik

Od 2010 r. jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu Leonardo – Grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa. Koncern zatrudnia ponad 49 tysięcy osób w zakładach produkcyjnych i biurach zlokalizowanych głównie we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Polsce.

Obecność na światowych rynkach wymaga od nas nie tylko najwyższego zaawansowania technologicznego, ale również budowania, a następnie utrzymywania, bliskich relacji z klientem poprzez cały cykl życia naszych produktów. Jesteśmy kluczowym integratorem polskiego sektora lotniczego. Na kartach historii lotnictwa zapisaliśmy się jako jedyny producent śmigłowców polskiej konstrukcji, a nasza 70-letnia obecność w branży lotniczej zaowocowała wyprodukowaniem 7400 śmigłowców i dostarczeniem ich do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie. Obecnie rozwijamy się jako Centrum Doskonałości Struktur Lotniczych, dysponując pełną zdolnością przemysłową w tym zakresie i ściśle współpracując z innymi zakładami naszej Grupy.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

- Absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów technicznych (m.in. Matematyka, Fizyka, Mechatronika, Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Elektrotechnika, Edukacja techniczno-informatyczna),
- Ogólna wiedza techniczna,
- Zdolności analityczne i ukierunkowanie na przedmioty ścisłe,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Zakres zadań

Chciałbyś zacząć praktycznie projektować w CatiaV5?

Interesuje Cię tematyka branży lotniczej?Chciałbyś podszkolić swój techniczny angielski?

A przede wszystkim….Chciałbyś rozpocząć swoją karierę zawodową w PZL-Świdnik w jednym z obszarów technicznych?

Oferujemy specjalnie przygotowany program szkoleniowy, dzięki któremu poznasz świat konstrukcji maszyn, nauczysz się projektować w Catia V5 oraz rozwiniesz techniczny język angielski.

- Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Zatrudnienie po zakończeniu programu.

Prosimy o składanie CV przez formularz aplikacyjny: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Program-rozwojowy/4959-3011-25-214-2759.html